Programy dla firm

Skalowalne rozwiązania dla każdej firmy

Nasze rozwiązania

  Jednym z podstawowych wyzwań stojących przed przedsiębiorcą tworzącym nową firmę jest dobór właściwych programów komputerowych do jej prowadzenia.Trudno obecnie sobie wyobrazić, aby nowoczesny przedsiębiorca wypisywał ręcznie faktury sprzedaży czy dokumenty wydań z magazynu, oraz prowadził papierową kartotekę magazynową. Chociaż w naszych codziennych kontaktach z firmami trafiamy jeszcze na takie przypadki. 
Zastosowanie oprogramowania do wystawiania faktur i paragonów, prowadzenia gospodarki magazynowej czy kartoteki klientów wydaje się być dzisiaj koniecznością nawet w niewielkich jednoosobowych firmach, nie mówiąc już o firmach większych zatrudniających pracowników i obsługujących wielu klientów.
Oprogramowanie takie prawidłowo dobrane do potrzeb firmy powinno być sprawnym narzędziem wspomagającym pracę dziełu handlowego, punktu usługowego, rzemieślniczego itp. Powinno być narzędziem ergonomicznym i przyjaznym dla użytkownika. Jednocześnie wszechstronnym z dużymi możliwościami konfiguracji.
Dobrze jest jeżeli posiada następujące możliwości:
1. Pełna obsługa wszystkich typów dokumentów handlowych i magazynowych.
2. Prowadzenie kartoteki kontrahentów obejmującej również informacje typu CRM z możliwością definiowania dodatkowych rubryk informacyjnych.
3. Prowadzenie kartoteki towarów, usług, kompletów i opakowań zwrotnych z rozbudowaną kalkulacją cen.
4. Pełny rozdział dokumentów magazynowych i handlowych, pojedyncze lub zbiorcze generowanie faktur do dokumentów WZ.
5. Obsługa wielu form płatności.
6. Obsługa zamówień z rezerwacją towarów.
7. Obsługa rozrachunków ( należności i zobowiązań ).
8. Wiele różnorodnych raportów , zestawień i analiz.
9. Obsługa urządzeń zewnętrznych ( kasy i drukarki fiskalne, czytniki kodów i wagi )
Bardzo ważne jest również szczególnie w mniejszych firmach aby program był w miarę prosty w obsłudze i intuicyjny nie przeładowany zbyt wieloma opcjami, których nie będziemy używać. Często w firmach zatrudniani są pracownicy, którzy wcześniej nie pracowali z tego typu programem, a nawet mają niewielkie umiejętności z obsługą komputera. Zbyt trudny w obsłudze i rozbudowany program wzbudza w nich obawy popełnienia błędu i niepewność co kończy się ciągłymi telefonami do firmy informatycznej wdrażającej oprogramowanie. Skutkuje to albo zaprzestaniem odbierania telefonów przez informatyków, albo znaczną ilością faktur za usługi informatyczne, dających kwotę wielokrotnie przekraczającą wartość samego programu. Aby temu zapobiec szczególnie w przypadku mniejszych firm, warto poświęcić nieco czasu na zapoznanie się z wersjami demonstracyjnymi kilku popularnych programów i wybrać w/g nas najbardziej przyjazny w obsłudze i spełniający nasze oczekiwania. Dopiero po dokładnym przetestowaniu wybrać i zakupić jeden z nich.
Wskazówki które przed chwilą Państwo przeczytali wynikają z naszych ponad 20 letnich kontaktów z klientami i wdrożeń systemów informatycznych w ich firmach.
Dlatego dla nowych firm proponujemy proste i wygodne programy z bardzo dobrym stosunkiem możliwości do ceny programu. Są to najbardziej popularne w Polsce programy do obsługi firm. Dzięki temu uzyskują Państwo już na samym początku trzy bardzo punkty przewagi w przyszłości. 

Po pierwsze są to programy instalowane w dziesiątkach tysięcy firm. Dzięki temu znane większości firm informatycznych. Co w przypadku przeprowadzki firmy do innego miasta lub choroby informatyka obsługującego Państwa firmę zapewnia możliwość obsługi przez inne firmy informatyczne ponieważ większość takich firm w Polsce wdraża te same programy. 
Po drugie dzięki temu, że programy te są od wielu lat na rynku, naprawiono już w nich wiele błędów tak zwanego wieku dziecięcego zgłaszanych przez klientów oraz uwzględniono uwagi klientów rozszerzając funkcjonalności tych programów.
Po trzecie w przypadku znacznego rozwoju firmy i zaistnienia konieczności przejścia na pracę w firmie na duży skomplikowany system ERP, łatwo jest przenieść najważniejsze dane do tego systemu z Państwa programu, ponieważ wielu twórców tych systemów uwzględnia import danych własnie z tych najbardziej popularnych programów sprzedażowych.
Podsumowując zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, jeżeli widzą Państwo potrzebę zakupu oprogramowania do prowadzenia firmy. Chętnie doradzimy w tym zakresie, pokażemy różnice i pomożemy wdrożyć w firmie taki system.